Про бренд

Торгова марка ХуторокТоргова марка Хуторок

У 2004 році відповідаючи на вимоги ринку і беручи до уваги бажання українців купувати виключно натуральні продукти харчування, компанія ТОВ «С-ТРАНС» вивела на ринок молочних продуктів торгову марку «Хуторок».

Місія бренду

Нести здоров’я через корисні і натуральні молочні продукти.

Продукція ТМ «Хуторок» – це молочна продукція українського виробництва, яка виготовляється відповідно до вимог українського законодавства.

Наша продукція зроблена з душею і любов’ю зі справжнього свіжого молока від перевірених фермерських господарств Харківської області, що робить нашу продукцію смачною, свіжою і безпечною. Традиційні рецептури приготування зберігають оригінальний справжній смак, а також всі корисні властивості і вітаміни молочної продукції. Все це робить молочну продукцію ТМ «Хуторок» джерелом щоденної маленької радості в Вашій родині.

Ребрендинг бренду

З метою посилення іміджу бренду і підтримки лояльності своїх постійних покупців в 2020 році був проведений ребрендинг всього асортименту ТМ «Хуторок». Метою даного проекту було зберегти закладене впізнаване позиціонування бренду, яке полюбилося постійним покупцям, і оновити елементи дизайну за допомогою нової сучасної стилістики. У зв’язку з чим було розроблено новий логотип і дизайн-концепт, який Ви вже можете зустріти на полицях точок продажів України.