Торгова марка

ІСТОРІЯ

У 2004 році відповідаючи на вимоги ринку і беручи до уваги бажання українців купувати виключно натуральні продукти харчування, група компаній «Inmilkco» вивела на український ринок молочних продуктів торгову марку «Хуторок».

ВИРОБНИЦТВО

Продукція торгової марки «Хуторок» виготовляється на виробничих потужностях, розташованих в екологічно чистому регіоні Харківської області - Зміївському районі. Підприємство оснащене обладнанням виробництва Россі, Індії, Голландії, Швеції, Італії та займає площу близько 3000 квадратних метрів. Обсяг продукції, що випускається складає 150 тонн на добу.

БЕЗПЕКА

Молочна продукція ТМ «Хуторок» відповідає національним стандартам якості і безпеки, що підтверджують сертифікати державних органів стандартизації та метрології. За результатами аудиту, проведеного державним підприємством «Харківстандартметрологія», система управління безпекою харчових продуктів, впроваджена компанією «Inmilkco» відповідає вимогам ДСТУ 4161. Дана система визнана на міжнародному рівні і застосовується як надійний спосіб контролю над випуском якісних і безпечних продуктів харчування.

НАГОРОДИ

Сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів, 2012 / Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики, Орган з сертифікації систем управління, Свідоцтво про атестацію, 2007 / Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики, ДП «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» і інші нагороди