Пийте, діти, молоко – будете здорові!

Оприлюднено Оприлюднено в Новини

Цю невигадливу фразу ми чуємо з самого дитинства: від батьків, педагогів і з кожного можливого засобу масової інформації. Сьогодні торгова марка «Хуторок» розповість, чому ж ця фраза актуальна і в наш час, і яку користь молоко і молочні продукти приносять дітям!
Якщо говорити про користь молока, то відразу варто зробити акцент на тому, що молоко і молочні продукти містять в собі дуже багато солей кальцію, котрий, як відомо багатьом, необхідний для того, щоб у дитини формувалися міцні і здорові кістки! Кальцій необхідний не тільки як фундамент для кісткової тканини, але цей елемент також бере участь в нормалізації всіх обмінних процесів в організмі.
Крім кальцію, в молочних продуктах міститься велика кількість інших корисних речовин: солі заліза, йоду, міді, фосфору і калію. Всі ці корисні речовини позитивно діють на всі системи організму, якийзростає: від дихальної до травної, адже вони виступають будівельним матеріалом для більшості клітин.
Молоко і молочні продукти багаті не тільки на жири і білки, а й на мінеральні солі, гормони: ферменти, вітаміни і амінокислоти, які організм людини не може виробляти самостійно, особливо, слабкий і зростаючий дитячий організм, тому необхідно щоб вони надходили з їжі в організм!
Говорячи про те, що ж саме необхідно нашим дітям, варто згадати, що в молочному білку на який так багата молочна продукція торгової марки «Хуторок», міститься незамінні для людини амінокислоти, наприклад – лізин і метіонін. Ці два компоненти відповідають не тільки за збереження імунної системи людини, а й за його зростання: зростання кісток, здорового волосся і м’язової маси.
Всі мікроелементи молока беруть участь в утворенні вітамінів групи В, які необхідні для здорової шкіри дитини, зміцнення його волосся і нігтів. Також, цей чудо-вітамін заряджає дитину енергією і знижує втому, щоб Ваш малюк зростав не тільки здоровим, але і дуже активним! Також молоко і молочні продукти містять безліч вітаміну D, який необхідний для міцності кісток і профілактики такого захворювання як рахіт. Ну, і, наостанок варто сказати про вітамін А, який покращує і зберігає зір і підтримує всі м’язи в тонусі!
Зараз усюди ведуться суперечки про те, чи корисно молоко для наших дітей чи ні. Варто зауважити, що найпершою їжею дитини є саме молоко матері, що говорить про те, що самою природою закладено цей продукт як фундамент для будівництва здорового і міцного організму. Коров’яче молоко, на жаль, не таке корисно як материнське, але при певних умовах може замінити і материнське.
Добова норма споживання дітьми молока залежить від їх росту і ваги, але мінімальна кількість молока і молочної продукції на кожен день – 500 грамів, саме цього буде достатньо для формування і засвоєння всіх корисних речовин і елементів в організмі малюка.
Так, що, дорогі батьки і педагоги, молоко не просто корисно для дітей, а життєво важливо, тому що в ньому містяться ті елементи і речовини, які зростаючий організм фізично не може виробити !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *